MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG-012TRP301 Laptop
LaptopEkran Boyutu
14.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Genişlik | Gri |
| Panel Tipi | OLED |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Ürün Ailesi | MSI Prestige 14 AI+ Evo |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Prestige 14 AI+ Evo C2VM |
| Bellek Frekansı | 256 GB |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 7 258V |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| Depolama Desteği | 2 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Diğer Özellikler | 90.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Beyaz Tuş Aydınlatması |
| Pil Hücre Sayısı | Intel Arc Graphics 140V |
| Transistör Mesafesi | 3 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 120 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 32 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.20 GHz |
| Ekran Diğer Özellikler | %100 DCI-P3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2880 x 1800 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | QHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 12 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery 3.0 |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2024 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.80 GHz |