MSI Prestige 14 Flip AI+ D3MTG-038TR 2'si 1 Arada
LaptopEkran Boyutu
14.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | HDMI 2.1 |
| Genişlik | Gri |
| Panel Tipi | OLED |
| Ürün Tipi | 2'si 1 Arada |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Bellek Türü | 2 TB |
| Ürün Ailesi | MSI Prestige 14 Flip AI+ D3M |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | Prestige 14 Flip AI+ D3M |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| İşlemci Modeli | Intel Core Ultra 9 386H |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 9 |
| Depolama Desteği | 1 x M.2 SSD PCIe 4.0 |
| HDMI Özellikleri | Var |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home |
| Diğer Özellikler | 81.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:10 |
| Kamera Özellikleri | Var |
| Klavye Özellikleri | Beyaz Tuş Aydınlatması |
| Pil Hücre Sayısı | Intel Graphics |
| Düşük Mavi Işık | %100 DCI-P3 |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe 4.0) |
| İşlemci Çekirdeği | 16 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 32 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 2.10 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD+ |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 18 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | Power Delivery 3.0 |
| Verimlilik Çek.Düşük Frekans | 2026 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.90 GHz |