MSI Thin 15 B12UC-1478XTRAT14 Laptop
68.673,17 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| USB 3.x | Var |
| Genişlik | Koyu Gri |
| GPU Modeli | NVIDIA GeForce RTX 3050 45W |
| GPU Serisi | NVIDIA GeForce RTX |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Ürün Ailesi | MSI Thin 15 |
| Ürün Amacı | Oyun |
| Ürün Serisi | Thin 15 B12U |
| Bellek Frekansı | 2 TB |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-12450H |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| Depolama Desteği | 1 x 2.5" HDD |
| GPU Bellek Türü | GDDR6 |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Diğer Özellikler | 52.4 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| GPU Bellek Miktarı | 4 GB |
| Klavye Özellikleri | Mavi Tuş Aydınlatması |
| Pil Hücre Sayısı | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| GPU Bellek Arayüzü | 128 bit |
| GPU Çekirdek Hızı | 8 nm |
| GPU Çıkış Yılı | DLSS |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Ekran Yenileme Hızı | 144 Hz |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| İşlemci Teknolojileri | 32 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 12 MB |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | NVIDIA |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla