0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Yükseklik | Siyah |
| Ürün Tipi | Ada Tipi |
| Kontrol Tipi | Dokunmatik |
| Ürün Türü | Davlumbaz |
| En Yüksek Ses | 67 dB |
| En Düşük Ses | 49 dB |
| Kademe Sayısı | 5 kademe |
| Diğer Özellikler | 250 m³/sa |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | D |
| Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı | 130 cm |