0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Yükseklik | Siyah |
| Kontrol Tipi | Dokunmatik |
| Ürün Türü | Davlumbaz |
| En Yüksek Ses | 68 dB |
| En Düşük Ses | 63 dB |
| Kademe Sayısı | 3 kademe |
| Diğer Özellikler | 730 m³/sa |
| Enerji Verimlilik Sınıfı | A |
| Sıvı Dinamiği Verimlilik Sınıfı | 40 cm |