0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Kumanda | Çağrı Kontrol |
| Mikrofon | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Uyumluluk | Android |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı |
| Hızlı Şarj | Kapalı |
| Çevresel Ses | Yapay Zeka ANC |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Mikrofon Sayısı | Kablosuz |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 10 m |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Suya Dayanıklılık | IPX2 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Azami Dış Gürültü | 110 dB |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Düşük Frekans (Bas) | 40 kHz |
| Sesli Asistan Desteği | Google Asistan |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Kullanım Süresi (Genel) | USB-C |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Damlalarına Dayanıklı |