Nubia Air (Z2468N)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
6.78 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| NFC | 5.4 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Alt Seri | ZTE Nubia Air |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 6.78 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| Hızlı Şarj | 33 W |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 50 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kutu İçeriği | Arka Kapak Kılıfı |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | ZTE Nubia |
| Enerji Sınıfı | 2025 |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v11) | 8 GB |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A78 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 2 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX9K |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Yonga Seti (Chipset) | Unisoc T8300 |
| Ekran / Gövde Oranı | 5000 mAh |
| Konuşma Süresi (4G) | USB Type-C |
| Kullanıcı Arayüzü | My OS |
| Diyafram Açıklığı | F1.6 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 0.08 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Navigasyon Özellikleri | GPS |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Karanlık Mod (Dark Mode) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 7i |
| Ekran Çözünürlüğü | 1224x2720 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| İkinci Arka Kamera Özellikleri | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |