OnePlus 15R (CPH2769)
53.332,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| 2G | 1600 Mbps |
| NFC | 6.0 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| Alt Seri | OnePlus 15 |
| RAM Tipi | LPDDR5X Ultra |
| Ekran Alanı | HDR |
| Ekran Boyutu | 6.83 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 3.8 GHz |
| GPU Frekansı | 3 nm |
| Hızlı Şarj | 80 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | Bypass Charge |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Kutu İçeriği | Ekran Koruma Filmi (Telefona Uygulanmış) |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | OnePlus 15 |
| Enerji Sınıfı | 2025 |
| Odak Uzaklığı | 2 x |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 165 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v10) | 12 GB |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 3.8 GHz Qualcomm Oryon |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 8 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX9K |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 (SM8845) |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.20) |
| Ekran / Gövde Oranı | 7400 mAh |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.32 GHz Qualcomm Oryon |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama |
| Bildirim Işığı (LED) | Hızlı Bildirim Tuşu (Alert Slider) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 7i |
| Ekran Çözünürlüğü | 1272x2800 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno (Snapdragon 8 Gen 5) |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 16 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 120fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (80W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.8:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 (B) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla