OnePlus 9 Pro (LE2123)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
6.7 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 2000 Mbps |
| NFC | 5.2 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | 2 LED |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| Alt Seri | OnePlus 9 |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Ekran Alanı | Low-Temperature Polycrystalline Oxide (LTPO) |
| Ekran Boyutu | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.84 GHz |
| GPU Frekansı | 5 nm |
| Hızlı Şarj | 65 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | OnePlus 9 |
| Odak Uzaklığı | 1/1.43 İnç |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Değişir Batarya | Çift Hücreli Batarya |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v8) | 12 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680) |
| DxOMark Camera (v4) | Qualcomm Snapdragon 888 (SM8350) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 50 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.20) |
| Ekran / Gövde Oranı | 4500 mAh |
| Kullanıcı Arayüzü | Oxygen OS |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 8 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.42 GHz ARM Cortex-A78 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 64-bit |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Dördüncü Arka Kamera | Monochrome Sensör |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Corning Gorilla Glass 5 Arka Kapak |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3216 (QHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 660 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Kamera Çözünürlüğü | 48 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | OxygenOS 11 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (65W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 (R) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Telephoto |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | Kablosuz Hızlı Şarj |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 480fps |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | All Pixel Omni-Directional PDAF |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |