0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Aile | OnePlus Buds |
| Kumanda | Çağrı Kontrol |
| Sensör | Dokunmatik Sensör |
| Empedans | 18 Ohm |
| Mikrofon | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Bluetooth | 5.4 |
| Uyumluluk | Android |
| Özellikler | Ekolayzır Modu |
| Çevresel Ses | 3D Ses |
| Şarj Süresi | 50 dk |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Aktarım Hızı | 10 m |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Bluetooth Profili | HFP |
| Mikrofon Sayısı | Tam Kablosuz |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Çoklu Bağlantı | 47 ms |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Suya Dayanıklılık | IPX5 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Şarj Süresi (Kutu) | Kapalı |
| Azami Dış Gürültü | 118 dB |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Düşük Frekans (Bas) | 40 kHz |
| Sesli Asistan Desteği | Google Asistan |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Diğer Sürücü Çapı | 2 adet |
| Kullanım Süresi (Genel) | Şarj Kutusu |
| Suya Dayanıklılık Türü | Püskürtmeye Dayanıklı |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |