OnePlus Pad 3 Tablet (12 GB / 256 GB)
TabletDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
13.2 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.4 |
| Cihaz Tipi | Android |
| Ön Kamera | 8.0 MP |
| Ekran Boyutu | 13.2 İnç |
| CPU Frekansı | 4.32 GHz |
| GPU Frekansı | 13.0 MP |
| Pil Kapasitesi | 12140 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Dual-Band (5GHz) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| Diğer Özellikler | Yüz Tanıma Kilidi |
| Ekran Özellikleri | %96 NTSC |
| Piksel Yoğunluğu | 315 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Adreno 830 |
| Dahili Depolama Tipi | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Diğer Bağlantılar | Mavi |
| Ekran Yenileme Hızı | 12 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | Dijital Görüntü Sabitleme |
| Ekran Çözünürlüğü | 2400 x 3392 Piksel |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |