Oppo Find N5 (CPH2671)
101.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| 2G | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| NFC | 5.4 |
| SIM | eSIM |
| Flaş | LED |
| Radyo | Stereo |
| Alt Seri | Oppo Find N |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Ekran Alanı | Katlanabilir (Foldable) |
| Ekran Boyutu | 6.62 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 4.32 GHz |
| GPU Frekansı | 3 nm |
| Hızlı Şarj | 80 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| USB Versiyonu | USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) |
| Video Oynatma | USB Type-C |
| Kablosuz Şarj | Kablosuz Hızlı Şarj |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 512 GB |
| Kutu İçeriği | Arka Kapak Kılıfı |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Oppo Find |
| Odak Uzaklığı | 2160p (Ultra HD) 4K |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Değişir Batarya | Çift Hücreli Batarya |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | 3 Band (2.4/5/6GHz) |
| İkinci Ön Kamera | 8 MP |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v10) | 16 GB |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 4.32 GHz |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 8 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX9 |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Ekran / Gövde Oranı | 8.12 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | ColorOS UI |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 50 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 3.53 GHz |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 4.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Karanlık Mod (Dark Mode) |
| Ekran Dayanıklılığı | Oppo Ultra-Thin Nanocrystal Glass |
| Ekran Çözünürlüğü | 1140x2616 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno 830 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | ColorOS 15 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR |
| Batarya Kapasitesi (Tipik) | 5600 mAh |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (80W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20.6:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 (V) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Alüminyum |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Telephoto |
| İkinci Ekran Çözünürlüğü | AMOLED |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 240fps |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.4 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla