PEAQ 32D7000 HD Ready (HD) TV (PTV 32WH-3026A)
TelevizyonEkran Boyutu
32 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDR | HDR10 |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | 2 Adet |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Parlaklık | 230 cd/m² |
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Kompozit Girişi (AV) | LG ThinQ AI |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ |
| Uygulama Yükleyebilme | webOS |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 2026 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Audio |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Standart |