PEAQ 32P9000 HD Ready (HD) TV
Teknik Özellikler
| HDR | 16 W |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | 2 Adet |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Parlaklık | 180 cd/m² |
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 2025 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| Analog/Kablolu Anten Girişi | Yok |
| Diğer Multimedya Özellikleri | USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Standart |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.