PEAQ 43A7000 Full HD (FHD) TV (PTV 43AF-3026A)
TelevizyonEkran Boyutu
43 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDR | 16 W |
| Ekran | LED |
| Subwoofer | 2 Adet |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Parlaklık | 218 cd/m² |
| Ekran Boyutu | 43 İnç |
| Dahili Kamera | Android |
| Ekran Boyutu (cm) | 108 cm |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Tasarım Özellikleri | İnce Ön Çerçeve |
| Smart TV Uygulamaları | Disney+ |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 2025 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Audio |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Android |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Standart |