0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Seri | Philips Evnia |
| Dual Mode | 16:9 |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Tepki Süresi | 0.5 ms |
| Renk Derinliği | 8 bit |
| Yenileme Hızı | 180 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Kavisli (Curved) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 80.1 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDCP 2.2 |
| Piksel Aralığı | 3500:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 300 cd/m² |
| Piksel Yoğunluğu | 93 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 100x100 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 31.5 İnç |
| DisplayPort Giriş Adedi | İnce Çerçeve |
| DisplayPort Özellikleri | HDCP |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560x1440 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma |
| Çözünürlük Standardı | WQHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | Adaptive-Sync |
| HDR Güç Tüketimi (1000h) | 2024 |
| SDR Güç Tüketimi (1000h) | G |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.0 |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |