PNY RTX 4000 SFF Ada Generation Ekran Kartı (VCNRTX4000ADALP-PB)
Ekran KartiFiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| HDMI | 2.2 |
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | Nvidia GPUDirect |
| VR Desteği | 12 Ultimate |
| Fan Sayısı | 1 adet |
| GPU Mimarisi | Ada Lovelace |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Ürün Ailesi | NVIDIA RTX |
| Işın İzleme | 4.0 |
| PassMark Puanı | 20 GB |
| Çoklu Monitör | 1.4 |
| Çift Yönlü Fan | Siyah |
| Grafik İşlemcisi | RTX 4000 SFF Ada Generation |
| Diğer Bağlantılar | Mini-DisplayPort |
| GPU Çıkış Yılı | 2023 |
| Grafik Kartı Gücü | 16 pin |
| İşlemci Üreticisi | NVIDIA |
| Efektif Bellek Hızı | 160 bit |
| Donanım Teknolojileri | Düşük Profil (LP) |
| Bellek Bant Genişliği | 5 nm |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |