Poco F5 Pro (256 GB)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| NFC | 5.3 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | 3 LED |
| RAM Tipi | LPDDR5 |
| Ekran Alanı | Dolby Vision |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 3.0 GHz |
| GPU Frekansı | 4 nm |
| Hızlı Şarj | 67 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 68 Milyar |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | Kablosuz Hızlı Şarj |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kutu İçeriği | Şeffaf Arka Kapak Kılıfı |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | Poco F |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Değişir Batarya | 64 MP |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 24 fps |
| AnTuTu Puanı (v9) | 12 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.0 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 8 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX3 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| Ekran / Gövde Oranı | 5160 mAh |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/2 İnç |
| Konuşma Süresi (4G) | USB Type-C |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Diyafram Açıklığı | F1.79 |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo |
| Ön Kamera FPS Değeri | 60 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 2 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.5 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 64-bit |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Dahili Likit Soğutma Sistemi |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik (Cam Görünümlü) |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 14 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (67W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Makro (Macro) Çekim |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |