PowerColor Hellhound Radeon RX 9070 Ekran Kartı (RX9070 16G-L/OC)
Teknik Özellikler
| OpenGL | 4.6 |
| Vulkan | AMD Eyefinity |
| Arka Plaka | Siyah |
| VR Desteği | 12 Ultimate |
| Fan Sayısı | 3 adet |
| GPU Mimarisi | RDNA 4.0 |
| Bellek Türü | GDDR6 |
| Soğutma Tipi | Fan Soğutmalı |
| Ürün Ailesi | PowerColor Hellhound |
| Işın İzleme | 5.0 |
| PassMark Puanı | 16 GB |
| Çoklu Monitör | 2.1 |
| HDMI Çıkışı | 2.4 |
| Çift Yönlü Fan | LED |
| Grafik İşlemcisi | Radeon RX 9070 |
| GPU Çıkış Yılı | 2025 |
| Grafik Kartı Gücü | 8+8 pin |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| Efektif Bellek Hızı | 256 bit |
| Donanım Teknolojileri | 0dB |
| Bellek Bant Genişliği | 5 nm |
| Display Port Çıkışı | 2.1 |
| Çözünürlük Desteği | 8K |
| Akıcı Oyun Çözünürlüğü | 4K |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.