0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Hız Ayarı | Kademeli Hız Ayarı |
| Ürün Tipi | 1700 W |
| Fonksiyonlar | Çırpma İşlevi |
| Ürün Tanımı | Blender |
| Ürün Yapısı | El Tipi Blender |
| Turbo Fonksiyonu | Plastik |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Bıçak Özelliği | Paslanmaz Çelik |
| Diğer Özellikler | Çırpma Aparatı |
| Ölçü Kabı Kapasitesi | 600 ml |
| Doğrayıcı Hazne Kapasitesi | 850 ml |