Rampage RM-244S Flash Monitör
5.599,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Dual Mode | 16:9 |
| Renk Sayısı | 16.7 Milyon |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Yenileme Hızı | 200 Hz |
| Ekran Panel Tipi | Düz (Flat) |
| Kullanım Amacı | Oyun |
| Ekran Boyutu (cm) | 61 cm |
| Ekran Teknolojisi | VA |
| HDMI Giriş Adedi | 1.4 |
| HDMI Özellikleri | HDMI 2.1 TMDS |
| Piksel Aralığı | 3000:1 |
| Parlaklık (Tipik) | 250 cd/m² |
| Piksel Yoğunluğu | 92 PPI |
| Ön Çerçeve Rengi | 75x75 mm |
| Ekran Boyutu (İnç) | 24 İnç |
| Güç Tüketimi (Tipik) | 2026 |
| DisplayPort Giriş Adedi | İnce Çerçeve |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 piksel |
| Diğer Ekran Özellikleri | Arka Aydınlatma |
| Çözünürlük Standardı | FHD |
| İzleme Açısı Yatay (H) | AMD FreeSync |
| Akıllı Monitör (Smart Monitor) | 2.1 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla