0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Empedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Kablolu |
| Uyumluluk | Çoklu Platform |
| Özellikler | Derin Bas |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kablo Uzunluğu | 160 cm |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kablo Özelliği | L Tipi Jak |
| Kullanım Alanı | Genel Kullanım |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Toza Dayanıklılık | Siyah |
| Konnektör Kaplaması | Altın |
| Azami Dış Gürültü | 106 dB |
| Düşük Frekans (Bas) | 24 kHz |
| Sürücü Özellikleri | Hibrit Sürücülü |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Pasif Gürültü Önleme |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 2 adet |