realme GT3 (RMX3709)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
1 TB
Ekran Boyutu
6.74 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | Android |
| NFC | 5.3 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | 2 LED |
| Radyo | Stereo |
| Şarj | USB Type-C |
| RAM Tipi | LPDDR5X |
| Ekran Alanı | HDR |
| Ekran Boyutu | 6.74 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| CPU Frekansı | 3.2 GHz |
| GPU Frekansı | 4 nm |
| Hızlı Şarj | 240 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 1.07 Milyar |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 1 TB |
| Ses Çıkışı | USB Type-C |
| Duyurulma Tarihi | realme GT |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| AnTuTu Puanı (v9) | 16 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 144 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Ana İşlemci (CPU) | 1x 3.2 GHz ARM Cortex-X2 (Kryo) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 8 MP |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (SM8475) |
| Ekran / Gövde Oranı | 4600 mAh |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.56 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | realme UI |
| Bluetooth Özellikleri | AAC |
| Diyafram Açıklığı | F1.88 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 2 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 3x 2.8 GHz ARM Cortex-A710 |
| 2. Yardımcı İşlemci | 64-bit |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 3.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Dolby Atmos |
| Ekran Dayanıklılığı | AGC DT-Star2 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1240x2772 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Adreno |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Kamera Çözünürlüğü | 50 MP |
| Lansman Arayüz Versiyonu | realme UI 4.0 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 16 (B) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (240W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Mikroskop (Microscope) |
| Şarj Süresi (Üretici Verisi) | Çift Hücreli Batarya |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.45 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |