Redmi 12 (8 GB / 256 GB)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
6.79 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| NFC | 5.3 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | Mono |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 6.79 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| GPU Frekansı | 12 nm |
| Hızlı Şarj | 18 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 50 MP |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kutu İçeriği | Ekran Koruma Filmi (Telefona Uygulanmış) |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Redmi 12 |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v9) | 8 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 90 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 8 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX3 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek Helio G88 (MT6769H) |
| Çift Hat Özelliği | 2. SIM Hafıza Kartı Yuvasında |
| Ekran / Gövde Oranı | 5000 mAh |
| Konuşma Süresi (4G) | USB Type-C |
| Kullanıcı Arayüzü | MI UI |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 2 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC 5.1 |
| Hafıza Kartı Desteği | 1 TB |
| Bildirim Işığı (LED) | Ekran Yansıtma (Screen Mirroring) |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2460 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 MC2 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Lansman Arayüz Versiyonu | MIUI 14 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 15 (V) |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | Portre Modu |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20.5:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 (T) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Makro (Macro) Çekim |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | Siyah |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.1 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |