Redmi Note 14
Akilli TelefonlarDahili Depolama
128 GB
Ekran Boyutu
6.67 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| NFC | 5.3 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Şarj | USB Type-C |
| Alt Seri | Redmi Note 14 |
| RAM Tipi | LPDDR4X |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 6.67 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| Hızlı Şarj | 33 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Kutu İçeriği | Arka Kapak Kılıfı |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Redmi Note |
| Enerji Sınıfı | 2025 |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| Parmak izi Okuyucu | Ekran İçinde |
| Piksel Yoğunluğu | 120 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| AnTuTu Puanı (v10) | 8 GB |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76 |
| Batarya Teknolojisi | Li-ion Polymer (Li-Po) |
| DxOMark Camera (v5) | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 2 MP |
| Suya Dayanıklılık | IPX4 |
| Toza Dayanıklılık | IP5X |
| Çift Hat Özelliği | 2. SIM Hafıza Kartı Yuvasında |
| Ekran / Gövde Oranı | 5500 mAh |
| Kamera Sensör Boyutu | 1/1.67 İnç |
| Kullanıcı Arayüzü | HyperOS |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Hoparlör Özellikleri | Stereo |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 2 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 6 nm |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.2 |
| Hafıza Kartı Desteği | 1 TB |
| Bildirim Işığı (LED) | Dolby Atmos |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G57 MC2 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik (Cam Görünümlü) |
| Lansman Arayüz Versiyonu | HyperOS 1.0 |
| Video Kayıt Seçenekleri | 720p @ 30fps |
| Video Kayıt Özellikleri | Dijital görüntü sabitleyici (EIS) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 16 (B) |
| Ön Kamera Sensör Boyutu | Portre Modu |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (33W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| Kayıpsız Yakınlaştırma | 3 x |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 14 (U) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik (Metalik Görünümlü) |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Makro (Macro) Çekim |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 20 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | Siyah |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Şarj Döngü Sayısı (Üretici) | 108 MP |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |