Redmi Pad 2 Tablet (8 GB / 256 GB)
8.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Redmi Pad 2 |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| Pil Kapasitesi | 9000 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (18W) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | DC Dimming |
| Piksel Yoğunluğu | 274 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G57 MC2 |
| Dahili Depolama Tipi | 2 TB |
| Diğer Bağlantılar | Gri |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| CPU Üretim Teknolojisi | 8.0 MP |
| Arka Kamera Özellikleri | Belge Düzeltme |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Helio G100 Ultra |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla