Redmi Pad SE Tablet (4 GB / 128 GB)
23.000,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.0 |
| Cihaz Tipi | Redmi Pad SE |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| GPU Frekansı | 8.0 MP |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (10W) |
| Ekran Teknolojisi | IPS (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | %70 NTSC |
| Piksel Yoğunluğu | 207 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Adreno 610 |
| Dahili Depolama Tipi | 1 TB |
| Diğer Bağlantılar | Gri |
| Ekran Yenileme Hızı | 4 GB |
| Arka Kamera Özellikleri | FHD (1920 x 1080)@30fps |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | Qualcomm Snapdragon 680 (SM6225) |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla