Reeder Alfreed Robot Süpürge+Mop
11.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Otomatik Şarj | 78 mm |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Gürültü Seviyesi | Çarpma Önleme |
| Aşılabilir Yükseklik | 18 mm |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla