0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Güç | 60 W |
| Haritalama | Mobil Uygulama İle |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 40 mm |
| Sesli Asistan | 79.8 mm |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 290 dk |
| Gürültü Seviyesi | Anlık Görüntü Aktarımı |
| Temizlenebilir Alan | 400 m² |