Roborock Qrevo Curv Robot Süpürge+Mop
66.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 66 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 40 mm |
| Sesli Asistan | 103 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Gürültü Seviyesi | Gerçek Zamanlı Konum |
| Temizlenebilir Alan | 400 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla