Roborock Qrevo L Robot Süpürge+Mop
37.799,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 60 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Pil Voltajı | 20 mm |
| Sesli Asistan | 96.5 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Gürültü Seviyesi | Sessiz Mod |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla