Roborock S8 Pro Robot Süpürge+Mop
16.340,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 45 W |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Sesli Asistan | 99 mm |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Bölge Bloklama | Otomatik |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 250 dk |
| Gürültü Seviyesi | Otomatik Yazılım Güncelleme |
| Temizlenebilir Alan | 280 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla