Roborock S8 Sonic Robot Süpürge+Mop
22.999,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 69 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Sesli Asistan | 96 mm |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Bölge Bloklama | 20 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Gürültü Seviyesi | Yıkanabilir Toz Haznesi |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla