Roborock Saros 20 Sonic Robot Süpürge+Mop
86.799,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Güç | 65 W |
| Haritalama | Otomatik |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Emiş Gücü | Li-ion |
| Sesli Asistan | 79.8 mm |
| Şarj Süresi | 2.2 saat |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Bölge Bloklama | 45 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Çalışma Süresi | 190 dk |
| Gürültü Seviyesi | Anlık Görüntü Aktarımı |
| Temizlenebilir Alan | 240 m² |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla