0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Yeşil |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ürün Tipi | Dekupaj Testere |
| Şarj Süresi | 2.5 kg |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Akü Kapasitesi | 2 Ah |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 101 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 6 mm |
| Profil Kesim Kapasitesi | 45 Derece |
| Anahtarsız Bıçak Değişimi | 18 V |