0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Renk | Yeşil |
| Akü Tipi | Li-ion |
| Ürün Tipi | Motorlu Testere |
| Zincir Hızı | 3/8 inç |
| Şarj Süresi | 6.6 kg |
| Kullanım Tipi | Kablosuz |
| Akü Kapasitesi | 6 Ah |
| Dişli Sayısı | 36 V |
| Güç Kaynağı | Akü |
| Diğer Özellikler | 40 cm |