Samsung 98QN90D Ultra HD (4K) TV (QE98QN90DATXTK)
Teknik Özellikler
| Ekran | LED |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Subwoofer | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 98 İnç |
| Kutu Genişliği | 2024 |
| Ses Özellikleri | Object Tracking Sound |
| Ekran Boyutu (cm) | 249 cm |
| Hoparlör Sistemi | 4.2.2 |
| Stand (Ayak) Tipi | Kare |
| HDMI 2.0 Girişleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Program Rehberi (EPG) | Tizen |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm) |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV |
| Ses & Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 60 W |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Smart Hub |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 8.0 |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | 2 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Mini LED |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Ultra Slim |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | HDR10 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.