Samsung 98QN990F Ultra HD (8K) TV (QE98QN990FTXTK)
Teknik Özellikler
| Ekran | LED |
| HDMI-CEC | Anynet+ |
| Subwoofer | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 98 İnç |
| Kutu Genişliği | 2025 |
| Ses Özellikleri | Adaptive Sound Pro |
| Ekran Boyutu (cm) | 249 cm |
| Hoparlör Sistemi | 6.4.4 |
| Stand (Ayak) Tipi | Kare |
| HDMI 2.0 Girişleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC) |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Program Rehberi (EPG) | Tizen |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm) |
| Common Interface (CI+) | Smart Hub |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ekran Çözünürlüğü | 7680x4320 |
| Öne Çıkan Özellikler | Samsung QLED TV |
| Ses & Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 100/120 Hz |
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 120 W |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (8K) |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | 2 Adet |
| Diğer Multimedya Özellikleri | Bluetooth |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Mini LED |
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | Ultra Slim |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | Neo Quantum HDR 8K Pro |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.