Samsung EO-IG930 Kablolu Kulaklık
Teknik Özellikler
| Kumanda | Çağrı Kontrol |
| Empedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Kablolu |
| Bluetooth | USB |
| Uyumluluk | Android |
| Hassasiyet | 94 dB |
| Özellikler | Kulak Sabitleyici |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Konnektör Tipi | 3.5mm |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Kablo Özelliği | Düz Tip Jak |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 kHz |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.