Samsung Galaxy A04s (128 GB)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
128 GB
Ekran Boyutu
6.5 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| NFC | 5.0 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Alt Seri | Samsung Galaxy A04 |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 6.5 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.0 GHz |
| Hızlı Şarj | 15 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 50 MP |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Kutu İçeriği | SIM Çıkartma İğnesi |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Samsung Galaxy A |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Teknolojisi | PLS |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v8) | 4 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Yan Tarafta |
| Piksel Yoğunluğu | 90 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 2 MP |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 850 |
| Çift Hat Özelliği | 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) |
| Ekran / Gövde Oranı | 5000 mAh |
| Konuşma Süresi (4G) | USB Type-C |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI Core |
| Diyafram Açıklığı | F1.8 |
| Hoparlör Özellikleri | Mono |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| Üçüncü Arka Kamera | 2 MP |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A55 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 8 nm |
| Hafıza Kartı Desteği | 1 TB |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Çocuk Modu |
| Ekran Çözünürlüğü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G52 MP1 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Samsung One UI Core 4.0 |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 14 (U) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 20:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 (S) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Makro (Macro) Çekim |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Üçüncü Arka Kamera Diyafram | Derinlik Algısı (Bokeh) |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | Siyah |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.2 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | HD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |