Samsung Galaxy A30 (SM-A305F)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
64 GB
Ekran Boyutu
6.4 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 800 (band 20) MHz |
| NFC | 5.0 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | Mono |
| Alt Seri | Samsung Galaxy A30 |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 6.4 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 1.8 GHz |
| Hızlı Şarj | 15 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 16 MP |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Samsung Galaxy A |
| Odak Uzaklığı | 1080p (Full HD) |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v7) | 4 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Arka Kapakta |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.8 GHz ARM Cortex-A73 |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| İkinci Arka Kamera | 5 MP |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 7 Series 7904 |
| Ekran / Gövde Oranı | 4000 mAh |
| Konuşma Süresi (3G) | USB Type-C |
| Kullanıcı Arayüzü | Samsung One UI |
| Bluetooth Özellikleri | LE |
| Diyafram Açıklığı | F1.7 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| 1. Yardımcı İşlemci | 6x 1.6 GHz ARM Cortex-A53 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 14 nm |
| Ön Kamera Özellikleri | Portre Modu |
| Bildirim Işığı (LED) | Bixby Home |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 3 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-G71 MP2 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Plastik (Cam Görünümlü) |
| Lansman Arayüz Versiyonu | Samsung One UI 1.1 |
| Video Kayıt Özellikleri | Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 11 (R) |
| Hızlı Şarj Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 19.5:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Plastik |
| Kullanılabilir Boş Hafıza | 512 GB |
| İkinci Arka Kamera Diyafram | Ekstra Geniş Açı |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Diğer Bellek (RAM) Seçenekleri | Siyah |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F2.0 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Portre Modu (Bokeh) |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD+ |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |