Samsung Galaxy A7 (2017) (Çift Hat) (SM-A720F/DS)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
32 GB
Ekran Boyutu
5.7 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 17) MHz |
| Boy | Siyah |
| NFC | 4.2 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | 3.5 mm |
| Alt Seri | Samsung Galaxy A7 |
| RAM Tipi | LPDDR4 |
| 4G İndirme | 300 Mbps |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 5.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 1.9 GHz |
| Hızlı Şarj | 15 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | 16 MP |
| 4G Özellikleri | VoLTE (Voice over LTE) Desteği |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Duyurulma Tarihi | Samsung Galaxy A |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v6) | 3 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ana Ekran Tuşunda (Ön) |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 8x 1.9 GHz ARM Cortex-A53 |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| USB Bağlantı Tipi | USB Type-C |
| Suya Dayanıklılık | IPX8 |
| Toza Dayanıklılık | IP6X |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7880 |
| Çift Hat Özelliği | Dual Standby |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.6) |
| Ekran / Gövde Oranı | 3600 mAh |
| Konuşma Süresi (3G) | USB Type-C |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| CPU Üretim Teknolojisi | 14 nm |
| Hafıza Kartı Desteği | 256 GB |
| Ön Kamera Özellikleri | Sesle Komut |
| Bildirim Işığı (LED) | ANT+ |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 4 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-T830 MP3 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Video Kayıt Özellikleri | Time-lapse (Hyperlapse) |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 8.0 (Oreo) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 16:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0.1 (Marshmallow) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |
| Görüntülü Konuşma (Uygulama) | İvmeölçer |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | HDR |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | FHD |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1080p (Full HD) |