Samsung Galaxy Book2 Business Laptop (NP641BEF00TT009)
Teknik Özellikler
| USB 3.x | Var |
| Panel Tipi | IPS (LED) |
| Ürün Tipi | Laptop |
| Ekran Boyutu | 14.0 İnç |
| Bellek Türü | 2 TB |
| Ürün Ailesi | Galaxy Book2 Business |
| Ürün Amacı | İş/Mobil |
| Ürün Serisi | NP641 |
| İşlemci Modeli | Intel Core i5-1250P |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Diğer Özellikler | 51.0 Wh |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ekran En Boy Oranı | 16:9 |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| Transistör Mesafesi | 10 nm |
| Sabit Disk (SSD) Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| İşlemci Çekirdeği | 12 Adet |
| Yansımasız Mat Ekran | Koyu Gri |
| İşlemci Teknolojileri | 64 GB |
| İşlemci Temel Frekans | 3.30 GHz |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| Klavye Arka Aydınlatması | Var |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 |
| Ekran Çözünürlük Biçimi | FHD |
| İşlemci Çekirdek Detayları | 12 MB |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.40 GHz |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla
Bu ürün için henüz mağaza fiyatı bulunmuyor.