Samsung Galaxy Note 5 (64 GB / Tek Hat) (SM-N920)
Akilli TelefonlarEkran Boyutu
5.7 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | 700 (band 28) MHz |
| NFC | 4.2 |
| SIM | Nano-SIM (4FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | 1.2 Watt |
| Alt Seri | Samsung Galaxy Note 5 |
| RAM Tipi | LPDDR4 |
| 4G İndirme | 300 Mbps |
| Ekran Alanı | Çizilmeye Dirençli Cam |
| Ekran Boyutu | 5.7 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| 4.5G Desteği | Android |
| CPU Frekansı | 2.1 GHz |
| GPU Frekansı | 14 nm |
| Hızlı Şarj | 15 W |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| Kablosuz Şarj | Kablosuz Hızlı Şarj |
| RAM Kanalları | 64 GB |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Kutu İçeriği | Kulaklık için Yedek Silikon |
| Ses Çıkışı | 3.5 mm |
| Duyurulma Tarihi | Samsung Galaxy Note |
| Odak Uzaklığı | 1/2.6 İnç |
| USB Özellikleri | USB On-the-go (OTG) |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Değişir Batarya | 90 Dakikada Tam dolum |
| DxOMark Eski (v1) | Samsung Exynos 7 Octa 7420 |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| AnTuTu Puanı (v5) | 4 GB |
| Parmak izi Okuyucu | Ana Ekran Tuşunda (Ön) |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| İşlemci Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | 4x 2.1 GHz ARM Cortex-A57 |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| USB Bağlantı Tipi | Micro-USB |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| 4G Karşıya Yükleme | LTE (Cat.6) |
| Ekran / Gövde Oranı | 3000 mAh |
| Konuşma Süresi (3G) | Micro-USB |
| Kullanıcı Arayüzü | TouchWiz |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP |
| Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Ön Kamera FPS Değeri | 30 fps |
| 1. Yardımcı İşlemci | 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53 |
| Dahili Depolama Biçimi | UFS 2.0 |
| Hafıza Kartı Desteği | Siyah |
| Ön Kamera Özellikleri | HDR |
| Bildirim Işığı (LED) | Air Command |
| Ekran Dayanıklılığı | Corning Gorilla Glass 4 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1440x2560 (QHD) Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Mali-T760 MP8 |
| Gövde Malzemesi (Kapak) | Cam |
| Kamera Çözünürlüğü | 16 MP |
| Video Kayıt Seçenekleri | 1080p @ 60fps |
| Video Kayıt Özellikleri | HDR |
| Yükseltilebilir Versiyon | Android 6.0.1 (Marshmallow) |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 16:9 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.1.1 (Lollipop) |
| Gövde Malzemesi (Çerçeve) | Metal |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| Ağır Çekim Kayıt Seçenekleri | 720p @ 120fps |
| Ön Kamera Diyafram Açıklığı | F1.9 |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | HDR |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | QHD |
| Planlanan Yükseltilebilir Versiyon | Android 7.0 (Nougat) |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 1440p (Quad HD) 2K |