Samsung Galaxy S3 Mini (1.2 GHz) (GT-I8200)
Akilli TelefonlarDahili Depolama
8 GB
Ekran Boyutu
4.0 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 2G | Android |
| NFC | 3.0 |
| SIM | Mini-SIM (2FF) |
| Flaş | LED |
| Radyo | 3.5 mm |
| Alt Seri | Samsung Galaxy S3 |
| RAM Tipi | LPDDR2 |
| Ekran Alanı | Multi Touch |
| Ekran Boyutu | 4.0 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| GPU Frekansı | 1 GB |
| Hızlı Şarj | 5 MP |
| Kızılötesi | GPS |
| Renk Sayısı | 16 Milyon |
| USB Versiyonu | 2.0 |
| CPU Çekirdeği | 2 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Kutu İçeriği | Kulaklık için Yedek Silikon |
| Wi-Fi Kanalları | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Çıkış Tarihi | Samsung Galaxy S |
| Çıkış Yılı | 2014 |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| Parmak izi Okuyucu | ActiveSync |
| Piksel Yoğunluğu | 60 Hz |
| Wi-Fi Özellikleri | Dual-Band (5GHz) |
| Ana İşlemci (CPU) | 2x 1.2 GHz ARM Cortex-A9 |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion (Li-Ion) |
| USB Bağlantı Tipi | Micro-USB |
| Suya Dayanıklılık | İvmeölçer |
| Yonga Seti (Chipset) | Marvell PXA986 |
| Ekran / Gövde Oranı | 1500 mAh |
| Konuşma Süresi (3G) | Micro-USB |
| Kullanıcı Arayüzü | TouchWiz |
| Bluetooth Özellikleri | A2DP |
| Hafıza Kartı Desteği | 32 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 480x800 Piksel |
| Grafik İşlemcisi (GPU) | Vivante GC1000 |
| Diğer Hafıza Seçenekleri | Beyaz |
| Ekran Oranı (Aspect Ratio) | 5:3 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| Video Kayıt Çözünürlüğü | 720p (HD) |
| Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) | Panorama |
| Ekran Çözünürlüğü Standardı | SD |
| Ön Kamera Video Çözünürlüğü | 480p |