Samsung Galaxy Tab A11 LTE Tablet (4 GB / 64 GB / 4G) (SM-X135GZAAMEA)
TabletDahili Depolama
64 GB
Ekran Boyutu
8.7 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| 4G | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab A11 |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Ekran Boyutu | 8.7 İnç |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 64 GB |
| Ürün Kodları | 5100 mAh |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | WXGA+ |
| Piksel Yoğunluğu | 179 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G57 MC2 |
| Ekran Yenileme Hızı | 4 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| CPU Üretim Teknolojisi | 8.0 MP |
| Hafıza Kartı Desteği | 2 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1340 x 800 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |