Samsung Galaxy Tab A11+ Tablet (8 GB / 256 GB)
9.979,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab A11+ |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| CPU Frekansı | 2.5 GHz |
| GPU Frekansı | 8.0 MP |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (25W) |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | WUXGA |
| Piksel Yoğunluğu | 204 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G615 MC2 |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| Hafıza Kartı Desteği | 2 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Phase Detect Auto-Focus (PDAF) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Dimensity 7300 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla