Samsung Galaxy Tab A9 Tablet (8 GB / 128 GB)
TabletDahili Depolama
128 GB
Ekran Boyutu
8.7 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab A9 |
| Ön Kamera | 2.0 MP |
| Ekran Boyutu | 8.7 İnç |
| CPU Frekansı | 2.2 GHz |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (15W) |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | WXGA+ |
| Piksel Yoğunluğu | 179 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G57 MC2 |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gümüş |
| CPU Üretim Teknolojisi | 8.0 MP |
| Hafıza Kartı Desteği | 1 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Focus Pixels Otomatik Odaklama |
| Ekran Çözünürlüğü | 1340 x 800 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | MediaTek Helio G99 (MT6789) |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 15 |