Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi Tablet (8 GB / 128 GB) (SM-X520)
17.839,00 ₺ en düşük fiyat
Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab S10 FE |
| Ön Kamera | f/2.4 Diyafram |
| Ekran Boyutu | 10.9 İnç |
| CPU Frekansı | 2.9 GHz |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 128 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi Direct |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (45W) |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği |
| Piksel Yoğunluğu | 249 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Samsung Xclipse 540 |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| CPU Üretim Teknolojisi | 13.0 MP |
| Hafıza Kartı Desteği | 2 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | f/2.0 Diyafram |
| Ekran Çözünürlüğü | 2304 x 1440 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | Samsung Exynos 1580 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |
Bu ürünü satın al
Mağazaları karşılaştır, en uygun fiyattan alışverişe başla