Samsung Galaxy Tab S10 Lite Wi-Fi Tablet (8 GB / 256 GB) (SM-X400NZAREUB)
TabletDahili Depolama
256 GB
Ekran Boyutu
10.9 İnç
Fiyat bilgisi yok
0 Mağazada Fiyat Bulundu
Henüz fiyat bilgisi yok.
Tüm Teknik Özellikler
| Bluetooth | 5.3 |
| Cihaz Tipi | Galaxy Tab S10 Lite |
| Ön Kamera | 5.0 MP |
| Ekran Boyutu | 10.9 İnç |
| CPU Frekansı | 2.4 GHz |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| CPU Çekirdeği | 8 Çekirdek |
| Dahili Depolama | 256 GB |
| Kablosuz (Wi-Fi) | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Pil Özellikleri | Hızlı Şarj (25W) |
| Ekran Teknolojisi | TFT (LCD) |
| İşletim Sistemi | Android |
| Diğer Özellikler | İvme Ölçer |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kalem Desteği |
| Piksel Yoğunluğu | 228 PPI |
| Ana İşlemci (CPU) | Mali-G68 MP5 |
| Ekran Yenileme Hızı | 8 GB |
| Bluetooth Özellikleri | Gri |
| CPU Üretim Teknolojisi | 8.0 MP |
| Hafıza Kartı Desteği | 2 TB |
| Arka Kamera Özellikleri | Otomatik Odaklama (AF) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2112 x 1320 Piksel |
| Desteklenen Hafıza Türü | Samsung Exynos 1380 |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 16 |